Amofta Residence | About Us

HAKKIMIZDA

AMOFTA RESİDENCE

Otel binamız 1901 yılında yapıldı ve biz eskinin mimarisine, yaşam tarzına, zevkine %100 sadık kalarak yeniden yaptık. Dünyanın merkezi İstanbul, İstanbul'un merkezi Taksim'dir. Ve Amofta Taksim'de sizin evinizdir.

Karadeniz'in eşsiz doğasına renk katan, adından ilham aldığımız, mucizevi dağ çileği Amofta, İstanbul'da yaşamın merkezi Beyoğlu'nun en güzel bölgesi Taksim'deyiz. Taksim oteller bölgesinde ki seçkin tarihi binamızda sizi misafir etmek istiyoruz. Haute Couture olan otelimiz, kendine has tasarımıyla konforlu, lüks odaları, güler yüzlü ve ilgili personeliyle sizi bekliyor. Tarihi mimari yapısının içine Türkiye'nin kültürel dokusu ve misafirperverliğini sığdırdık. Keyifli, konforlu ve sıcak konaklama için bekliyoruz.

Harika bir konum da yer almakta olup detayı bilgiler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Beyoğlu Kültür Yolu , Atatürk Kültür Merkezi ile Galataport arasında yer alan bölgede sanat, sinema,edebiyat, dans, müzik, dijital sanat, yapay zeka organizasyonları, etkinlikleri, ve mekanları ile festivaledönüştürülen bir büyük bir İstanbul projesidir.Proje içeriğinde pek çok tarihi, kültürel, mimari, sanatsal, bilimsel etkinlikler ve mekanlar bulunmaktadır.Otelimiz Beyoğlu Kültür Yolu başlangıcı olan Atatürk Kültür Merkezi’ne 2 dakika yürüme mesafesindedir.Beyoğlu Kültür Yolu ve Beyoğlu Kültür Festivali’nin keyfini bölgenin içinde sayılacak otelimizde konaklayarak doyasıya yaşayabilirsiniz.

Galataport İstanbul, Boğaz kenarında 1.2 km’ye sahip sahil şeridinde yer alan eşsiz kruvaziyer limanı, seçkin bir otel markası, kafeleri, restoranları, butik mağazaları, ofisleri ve iki önemli sanat müzesiyle dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alıyor.

MİSYON

BİZİM MİSYONUMUZ